Certify (6.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: User
it: Utente

en: Users
it: Utenti

en: Books
it: Book

en: Passed
it: Passato

en: and
it: e

en: The user id.
it: ID utente.
