Community Forge - Hamlets (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (88 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Payer
lt: Mokėtojas

en: Private
lt: Privatus

en: Description
lt: Aprašymas

en: optional
lt: pasirinktinis

en: Article
lt: Straipsnis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: view
lt: peržiūrėti

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Date
lt: Data

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: categories
lt: Kategorijos

en: Access
lt: Priėjimas

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Manage
lt: Valdyti

en: Notes
lt: Pastabos

en: <none>
lt: -joks-

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: All
lt: Visi

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Page
lt: Puslapis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Image galleries
lt: Nuotraukų galerijos

en: Details
lt: Išsamiai

en: Amount
lt: Suma

en: Address
lt: Adresas

en: Members
lt: Nariai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Now
lt: Dabar

en: First name
lt: Vardas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Hours
lt: Valandos

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: or
lt: arba

en: Visitor
lt: Svečias

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Balance
lt: Balansas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Minutes
lt: Minutės

en: Welcome message
lt: Pasisveikinimo žinutė

en: Tasks
lt: Užduotys

en: pending
lt: laukia

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Account
lt: Paskyra

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes, ir apatinius brūkšnelius.

en: Created on
lt: Sukurta

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
lt: <em>Puslapis</em>, pateikimo forma panaši į <em>straipsnio</em>, paprastas būdas sukurti ir rodyti informacija kuri retai keičiasi tokia kaip "Apie mus" skiltis. Įprastai <em>puslapio</em> įrašų komentuoti neleidžiama.

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
lt: Jūs bandėte pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuorodą paskyrai kuri užblokuota.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
lt: Jūs ką tik pasinaudojote vienkartinę prisijungimo nuorodą. Daugiau nebūtina naudotis ja norint prisijungti. Prašome pasikeisti savo slaptažodį.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
lt: Jūs jau pasinaudojote šia vienkartine nuoroda. Todėl nebūtina jos daugiau naudoti. Jūs jau prisijunęs.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to login to the site and change your password.</p>
lt: <p>Tai yra vienkartinė prisijungimo nuoroda vartotojui %user_name ir ji baigs galioti %expiration_date</p><p>Spauskite ant šios nuorodos, kad prisijungtumėte prie puslapio ir pasikeistumėte slaptažodį.</p>

en: This login can be used only once.
lt: Šis prisijungimas gali būt naudojamas tik vieną kartą.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda,kurios galiojimas baigėsi arba jau buvo panaudota. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
lt: Pakeiskite pagrindinę svetainės informacija. Pvz. svetainės pavadinimą, šūkį, el. pašto adresą, misija, pirmą puslapį ir daugiau.

en: Password recovery email
lt: Slaptažodžio atkūrimo žinutė
