Community Forge - Hamlets (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Private
ne: निजि

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Visitor
ne: आगंतुक

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Account
ne: खाता
