Community Forge - Hamlets (6.x-1.1-beta5) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: view
az: görünüş

en: Date
az: Tarix

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Access
az: İcazə

en: Manage
az: İdarə et

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: All
az: Hammısı

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Page
az: Səhifə

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Last login
az: Son loqin

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Details
az: Detallar

en: Log in
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: or
az: və ya

en: Document
az: Sənəd

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: My account
az: Mənim hesabım

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
az: İstifadəçi %name %timestamp zamanı birdəfəlik giriş linkindən istifadə etdi.

en: This login can be used only once.
az: Bu giriş yalnız bir dəfə istifadə edilə bilər.

en: Visitors
az: Ziyarətçilər

en: Contact form
az: Əlaqə Forması
