Community Forge - Hamlets (6.x-1.1-beta8) - en to gu translation catalogue (38 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Payer
gu: નાણાં ચૂકવનાર

en: Private
gu: ખાનગી

en: Description
gu: વર્ણન

en: Article
gu: લેખ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: All
gu: બધા

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Last login
gu: છેલ્લાે પ્રવેશ

en: Details
gu: વિગતો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી

en: or
gu: અથવા

en: User management
gu: ઉપયોગકર્તા સંચાલન

en: My account
gu: મારું ખાતું

en: Account
gu: ખાતુ
