Community Forge - Hamlets (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Expanded
sr: Проширено

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Last login
sr: Задња пријава

en: Log in
sr: Пријави се

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Site information
sr: Информације о сајту

en: Newsletter
sr: Билтен

en: Newsletters
sr: Билтени

en: My account
sr: Мој налог

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sr: Празна места су дозвољена; од знакова интерпункције дозвољени су само тачка, цртица и доња црта.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sr: Корисник %name је употребио једнократну везу за пријављивање у %timestamp.

en: This login can be used only once.
sr: Ово пријављивање може бити кориштено само једном.

en: All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sr: Сва електонска пошта од стране система ће Вам бити послата на ову адресу. Адреса електронске поште није јавно доступна и биће коришћена једино уколико желите да добијете нову лозинку или уколико желите да добијате одређене вести или обавештења са сајта.
