Community Forge - Hamlets (6.x-1.2-beta3) - en to fa translation catalogue (81 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Payer
fa: پرداخت کننده

en: Private
fa: خصوصی

en: Description
fa: شرح

en: optional
fa: اختیاری

en: Article
fa: مقاله

en: Enabled
fa: فعال

en: Default currency
fa: واحد پول پیش‌فرض

en: On
fa: روشن

en: view
fa: مشاهده

en: Available variables are:
fa: متغیرهای موجود عبارتند از:

en: Date
fa: تاریخ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: categories
fa: دسته‌ها

en: Access
fa: دسترسی

en: Manage
fa: مدیریت

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: <none>
fa: <هیچ>

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Menu item
fa: آیتم منو

en: Expanded
fa: گسترده

en: All
fa: همه

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Page
fa: صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Last login
fa: آخرین ورود

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Gallery
fa: گالری

en: Image galleries
fa: گالری‌های تصویر

en: Details
fa: جزئیات

en: Amount
fa: مقدار

en: Address
fa: نشانی

en: Members
fa: اعضا

en: Events
fa: رویدادها

en: Now
fa: اکنون

en: First name
fa: نام

en: Log in
fa: ورود

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Hours
fa: ساعت

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: or
fa: یا

en: Visitor
fa: بازدید کننده

en: User management
fa: مدیریت کاربران

en: Documents
fa: اسناد

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Tasks
fa: وظایف

en: membership
fa: عضویت

en: pending
fa: معلق

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Newsletters
fa: خبرنامه‌ها

en: My account
fa: حساب من

en: Account
fa: حساب

en: for
fa: برای

en: Currencies
fa: واحدهای پولی

en: Activities
fa: فعالیت‌ها

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
fa: فاصله مجاز است؛ علائم بغیر از نقطه، خط تیره(-) و زیر خط(_) غیر مجازند.

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
fa: یک <em>صفحه</em>، در ساختار بسیار شبیه به یک <em>روایت</em> است و برای نمایش دادن مطالبی که به ندرت تغییر می‌کند مثل بخش «درباره ما» در یک سایت کاربرد دارد. یک <em>صفحه</em>، به صورت پیش‌فرض به کاربران اجازه نظر دادن را نمی‌دهد و همچنین قابلیت قرار گرفتن در صفحه اول سایت را ندارد.

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
fa: شما از پیوند یک‌بارمصرف ورود برای یک حساب مسدود استفاده نموده‌اید.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fa: کاربر %name از پیوند یکبار مصرف ورود در %timestamp استفاده نمود.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
fa: شما قبلا از این پیوند ورود استفاده کرده‌اید.بیش از این نیازی به استفاده از این پیوند برای ورود نیست و شما هم اکنون وارد شده‌اید.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to login to the site and change your password.</p>
fa: <p>این یک پیوتد یکبار مصرف ورود برای %user_name است و در %expiration_date منقضی می‌گردد. </p><p>برای ورود به سایت و تغییر گذرواژه از این دکمه استفاده کنید.</p>

en: This login can be used only once.
fa: این ورود تنها یک بار قابل استفاده است.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
fa: شما سعی نموده‌اید از پیوند ورود یکبار مصرفی که استفاده شده و یا دیگر معتبر نیست استفاده کنید. لطفا با استفاده از فرم زیر درخواست دیگری بدهید.

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fa: تمام نامه‌های الکترونیکسیستم به این نشانی فرستاده خواهند شد.این نشانی برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد و تنها برای مواردی مانند درخواست گذرواژه جدید یا دریافت آگهی‌های سیستم از طریق پست الکترونیک استفاده خواهد شد.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
fa: اطلاعات اصلی سایت، از جمله نام سایت، شعار، نشانی پست الکترونیکی، هدف، صفحه اصلی و غیره را تغییر دهید.

en: Password recovery email
fa: نامه الکترونیکی بازیابی گذرواژه
