Character Sheet (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Field type
he: סוג שדה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: System
he: מערכת

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Please enter a valid username.
he: יש להזין שם משתמש תקין.

en: Raw, unfiltered text
he: טקסט גולמי לא מסונן

en: Formatted and filtered text
he: טקסט מעוצב ומסונן

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: Select the label to use for this field.
he: בחר/י תוית לשימוש ע"י שדה זה.

en: Select the type of form field to use for this value.
he: בחר/י סוג שדה תבנית לשימוש עבור ערך זה.
