Character Sheet (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: System
hy: Համակարգ
