Character Sheet (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Plain text
fa: متن ساده

en: System
fa: سیستم

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Please enter a valid username.
fa: لطفا یک نام کاربری معتبر وارد کنید.

en: Raw, unfiltered text
fa: متن خام و فیلتر نشده

en: Formatted and filtered text
fa: متن قالب‌بندی شده و فیلتر شده

en: Allowed values
fa: مقادیر مجاز

en: Field label
fa: برچسب فیلد
