Character Sheet (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Default
ru: По умолчанию

en: Player
ru: Плеер

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Field type
ru: Тип поля

en: Plain text
ru: Простой текст

en: System
ru: Система

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Please enter a valid username.
ru: Пожалуйста, введите корректное имя пользователя.

en: Raw, unfiltered text
ru: Прямой, необработанный текст.

en: Formatted and filtered text
ru: Форматированный и обработанный текст

en: Allowed values
ru: Допустимые значения

en: Field label
ru: Метка поля

en: Moderation states
ru: Состояния модерации
