Character Sheet (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: System
te: వ్యవస్థ
