Chartbeat (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Domain
ar: النطاق

en: No posts available.
ar: لا مواضيع متاحة.
