Chartbeat (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Settings
hu: Beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: No posts available.
hu: Nincs megjeleníthető tartalom.
