Chartbeat (6.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Author
id: Penulis

en: Language
id: Bahasa

en: Settings
id: Pengaturan

en: Statistics
id: Statistik

en: No posts available.
id: Tidak ada entri yang tersedia.
