Chartbeat (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Settings
it: Impostazioni

en: Statistics
it: Statistiche

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Domain
it: Dominio

en: No posts available.
it: Nessun contenuto disponibile.
