Chartbeat (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।
