Chartbeat (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Settings
he: הגדרות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Domain
he: דומיין

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים
