Charts (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: None
ar: لا شيء

en: Text
ar: نص

en: Total
ar: المجموع

en: Error
ar: خطأ

en: Active
ar: نشط

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Average
ar: متوسط

en: Count
ar: العدد

en: Warning
ar: تحذير

en: Nodes
ar: العقد

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: May
ar: مايو

en: Color
ar: اللون

en: Users
ar: المستخدمين

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Operation
ar: عملية

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Notice
ar: إعلام

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Precision
ar: الدقة

en: Sum
ar: المجموع
