Chatblock (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Text
ur: متن

en: info
ur: خبر
