CKEditor - WYSIWYG HTML editor (6.x-1.14) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Expanded
sr: Проширено

en: Roles
sr: Улоге
