CKEditor - WYSIWYG HTML editor (6.x-1.8) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: delete
ur: حذف کریں

en: Administer
ur: انتظام

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Join summary
ur: خلاصے کو جوڑ دیں

en: Split summary at cursor
ur: خلاصے کو کرسر کے مقام پر علیحدہ کریں
