Web Service Clients (6.x-2.0-beta4) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: View
hu: Megtekintés

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Results
hu: Eredmények

en: revert
hu: visszaállítás

en: Storage
hu: Tárolás

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: test
hu: teszt

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: - Please choose -
hu: - Kiválasztás -

en: - None selected -
hu: - Nincs kiválasztott elem -

en: Clients
hu: Ügyfelek

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: A programok által használt név csak kisbetűket, számokat és aláhúzást tartalmazhat.

en: Connection type
hu: Kapcsolattípus

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Connections
hu: Kapcsolatok

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Save connection
hu: Kapcsolat mentése
