Web Service Clients (6.x-2.0-beta7) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: View
ar: عرض

en: Domain
ar: النطاق

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Results
ar: النتائج

en: revert
ar: استرجاع

en: - Please choose -
ar: - اختر رجاء -

en: - None selected -
ar: - لا شيء محدد -

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ar: يمكن أن يحتوي الاسم المقروء من طرف الجهاز على أحرف لاتينية صغيرة وأرقام وشرطات سفلية فقط.
