Clock (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru
