Clock (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (50 entries)

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Mon
ar: اثنين

en: Tue
ar: ثلاثاء

en: Wed
ar: أربعاء

en: Thu
ar: خميس

en: Fri
ar: جمعة

en: Sat
ar: سبت

en: Sun
ar: أحد

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: am
ar: ص

en: pm
ar: م

en: Date/Time
ar: التاريخ/الوقت

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Sep
ar: سبتمبر

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر

en: About
ar: حول

en: Custom date format
ar: صيغة التاريخ المخصصة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: AM
ar: صباحا

en: PM
ar: مساء

en: Short date format
ar: الصيغة القصيرة للتاريخ

en: Medium date format
ar: الصيغة المتوسطة للتاريخ

en: Long date format
ar: الصيغة الطويلة للتاريخ
