Cloud (6.x-1.2-rc1) - en to ar translation catalogue (77 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Totals
ar: المجاميع

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Cost
ar: كلفة

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Daily
ar: يوميًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: default
ar: المبدئي

en: Variable
ar: متغير

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Large
ar: كبير

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Add
ar: إضافة

en: Event
ar: الحدث

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: status
ar: الحالة

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Module
ar: الوحدة

en: Host
ar: المستضيف

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Count
ar: العدد

en: Medium
ar: متوسط

en: Details
ar: التفاصيل

en: State
ar: الحالة

en: Day
ar: باليوم

en: User data
ar: بيانات المستخدم

en: Clone
ar: استنساخ

en: Template
ar: القالب

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Condition
ar: شرط

en: Port
ar: منفذ

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: Info
ar: معلومات

en: warning
ar: تحذير

en: critical
ar: حرِج

en: Apply
ar: تطبيق

en: Copy
ar: نسخ

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: UUID
ar: المعرف UUID
