Content Management Filter (6.x-1.7) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Language
hy: Լեզու

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: edit
hy: խմբագրել

en: category
hy: կատեգորիա

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: blocked
hy: արգելափակված

en: active
hy: ակտիվ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: published
hy: հրատարակված

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: language
hy: լեզու
