Content Management Filter (6.x-1.7) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Language
ur: زبان

en: Administration
ur: تنظیم

en: edit
ur: ترمیم

en: Filter
ur: فلٹر
