Content Management Filter (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Language
ar: اللغة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: category
ar: التصنيف

en: Update
ar: تحديث

en: Time
ar: الوقت

en: ID
ar: المعرف ID

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Filter
ar: انتقاء

en: blocked
ar: ممنوع

en: active
ar: نشط

en: node
ar: عقدة

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: published
ar: منشور

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: comment
ar: تعليق

en: not published
ar: غير منشور

en: not sticky
ar: غير مُثَبَّت

en: sticky
ar: مُثَبَّت

en: not promoted
ar: غير مُرَق

en: promoted
ar: مُرَقَّى

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Show only items where
ar: مواصفات انتقاء المحتوى المعروض

en: and
ar: و

en: User autocomplete
ar: إكمال آلي لاسم المستخدم

en: language
ar: اللغة
