Content Management Filter (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Language
he: שפה

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: category
he: קטגוריה

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: node type
he: סוג פריט תוכן

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Filter
he: סינון

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: node
he: פריט תוכן

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: published
he: פורסם

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: body
he: גוף

en: comment
he: תגובה

en: not published
he: לא פורסם

en: not sticky
he: לא דביק

en: sticky
he: דביק

en: not promoted
he: לא קודם

en: promoted
he: קודם

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: user role
he: תפקיד

en: and
he: וגם

en: User autocomplete
he: השלמה אוטומטית של שם משתמש

en: language
he: שפה

en: Neutral
he: ניטראלי

en: node status
he: סטטוס פריט תוכן

en: title/subject
he: כותרת/נושא

en: user name
he: שם משתמש

en: user status
he: סטטוס משתמש

en: created after
he: נוצר אחרי

en: created before
he: נוצר לפני
