Content Management Filter (6.x-2.01) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: category
ml: വിഭാഗം

en: Time
ml: സമയം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Refine
ml: ശുദ്ധിചെയ്ത

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക

en: and
ml: കൂടാതെ
