Content Management Filter (6.x-2.01) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Language
te: భాష

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: edit
te: మార్చు

en: category
te: వర్గం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Time
te: సమయం

en: Update options
te: ఎంపికలను తాజాకరించు

en: Filter
te: వడపోయి

en: anonymous
te: అజ్ఞాత

en: published
te: ప్రచురితం

en: comment
te: వ్యాఖ్య

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: and
te: మరియు

en: language
te: భాష
