CMIS API (6.x-2.2) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: size
ne: आकार

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Upload
ne: अपलोड

en: type
ne: प्रकार

en: Error
ne: त्रुटि

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
