CMIS API (6.x-2.2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: size
te: కొలత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: type
te: రకము

en: Error
te: సమస్య

en: Create content
te: కొత్త విషయం రాయండి
