co-ment (6.x-1.13) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Warning
it: Avviso

en: Notifications
it: Notifiche

en: Do you want to continue?
it: Vuoi continuare?
