co-ment (6.x-1.15) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Warning
ar: تحذير

en: Notifications
ar: الإشعارات
