Cobalt (6.x-1.5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: weight
ro: greutate

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afişează

en: Clear cache
ro: Golire cache

en: Show
ro: Arată

en: Open in new window
ro: Deschide în fereastră nouă

en: List terms
ro: Afişează termeni

en: Add terms
ro: Adaugă termeni

en: Rebuild permissions
ro: Reface permisiunile

en: Default theme
ro: Tema implicită
