Cobalt (6.x-1.7) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: weight
id: bobot

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: View
id: Lihat

en: class
id: kelas

en: Clear cache
id: Bersihkan tembolokan

en: text
id: teks

en: Show
id: Tampilkan

en: Open in new window
id: Buka di jendela baru

en: List terms
id: Lihat istilah

en: Ok
id: Oke

en: Add terms
id: Tambah istilah

en: Rebuild permissions
id: Bangun ulang kewenangan

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: Cache cleared.
id: Cache telah dibersihkan.
