Cobalt (6.x-1.5) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: weight
lt: svoris

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: text
lt: tekstas

en: Show
lt: Rodyti

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Automated alias settings
lt: Automatinio pervadinimo nuostatos

en: Add terms
lt: Pridėti terminus

en: Rebuild permissions
lt: Atstatyti leidimus

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.
