CollectiveAccess (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: State
lt: Etapas

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Revert
lt: Sugrąžinti
