CollectiveAccess (6.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: State
ro: Status

en: Revert
ro: Revenire
