Comment abuse (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: edit
az: redaktə et
