Comment OG (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Subject
ar: الموضوع

en: edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Comment
ar: التعليق

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Edit comment
ar: تحرير التعليق

en: Delete comment
ar: احذف التعليق
