Comment Revisions (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: Preview
ar: معاينة

en: Revert
ar: استرجع

en: !date by !username
ar: !date بواسطة !username

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: current revision
ar: المراجعة الحالية

en: comment
ar: تعليق

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: تأكيد متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟
