Drupal Commons (6.x-2.25) - en to te translation catalogue (54 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Status
te: స్థితి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Content
te: సారము

en: content
te: విషయం

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Date
te: తేదీ

en: Links
te: లంకెలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: header
te: శీర్షం

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Page
te: పేజీ

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: People
te: ప్రజలు

en: Blogs
te: బ్లాగులు

en: comment
te: వ్యాఖ్య

en: Default time zone
te: డిఫాల్టు టైము జోను

en: 1 week
te: 1 వారం

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
te: ఈ వివరాలు గోప్యంగా ఉంచుతాం. సైటులో చూపించం.

en: 1 user | @count users
te[0]: 1 వాడుకరి
te[1]: @count వాడుకరులు

en: Aggregator
te: సంకలిని

en: Feed aggregator
te: ఫీడుల సంకలిని

en: My account
te: నా ఖాతా

en: !interval ago
te: !interval క్రితం
