Drupal Commons (6.x-2.25) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Content
ur: متن

en: content
ur: متن

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Search
ur: تلاش

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Your name
ur: آپ کا نام

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Default time zone
ur: پہلے سے طے شدہ خطۂ وقت

en: Aggregator
ur: معلن

en: Feed aggregator
ur: فیڈ ایگریگیٹر
