Drupal Commons (6.x-2.26) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: footer
az: aşağı hissə

en: Tags
az: Teqlər

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Image
az: Şəkil

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: header
az: başlıq

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Files
az: Fayllar

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Your name
az: Adınız

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Messages
az: Mesajlar

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: People
az: İnsan

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Document
az: Sənəd

en: comment
az: şərh

en: Default time zone
az: Defolt vaxt qurşağı

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
az: Bu sahənin məzmunu gizli saxlanılır və ictimaiyyətə göstərilməyəcək.

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri
