Drupal Commons (6.x-2.27) - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: There are currently no posts in this category.
hy: Ներկայումս կատեգորիայում ոչ մի գրառում չկա։

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Question
hy: Հարց

en: Page
hy: Էջ

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: People
hy: Մարդիկ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Default time zone
hy: Իլռելյայն ժամային գոտի

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
hy: Բովանդակությունը այս դաշտում պահպանվում է անձնական ու չեն ցուցադրվելու հրապարակավ:

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: Aggregator
hy: Ագրեգատոր

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Polls
hy: Հարցումներ
