Drupal Commons (6.x-2.27) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Login
sr: Пријављивање

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Your name
sr: Име

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Default time zone
sr: Подразумевана временска зона

en: My account
sr: Мој налог

en: Search...
sr: Претрага...
